Kadir Gecesi mesajları 2023

Etiketler Kadir geceniz mübarek olsun,kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.
islami sohbet Kadir Gecesi mesajları 2023
Kategori guzel-sozler
Bu Dini chat sitesi 205 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

Kadir Gecesi mesajları 2023 Hakkında Detaylar

Kadir Gecesi mesajları 2023 Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir geceniz mübarek olsun.

 

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi 17 Nisan 2023 tarihinde İslam aleminde ibadetlerle eda edilecek. Kur'an-ı Kerim'in ilk kez Cebrail tarafından Hz. Muhammed'e (s.a.v.) indirildiği gece olarak kabul edilen bu mübarek geceye dikkat çekmek için en güzel, resimli Kadir Gecesi mesajları paylaşılacak. Ramazan ayının son on gününe denk gelen kandil gününde eller semaya açılacak ve Allah'tan mağfiret, bağışlanma dilenecek.

KADİR GECESİ SURESİ

"Şüphesiz, biz onu (Kur'an-ı) Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen ne bileceksin! Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve ruh (Cebrail) o gecede, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de iner. O gece, tan yeri ağarmasına kadar bir esenliktir." Kadir Suresi 1-5

EN GÜZEL KADİR GECESİ MESAJLARI

"Kalbimdeki sevgi, ruhumdaki huzur, gözümden süzülen yaş, Kadir Gecesi'nde dualarımda aşkla yaş. Kadir Geceniz mübarek olsun!"
"Yıldızlarla süzülen gece, gökyüzünde parlayan nur, kalplerimizde hissettiğimiz huzur, Kadir Gecesi'nde dualarımızı kabul eyle. Hayırlı Kandiller!"
"Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde dua edelim, tövbe edelim, sevgi ve hoşgörü ile dolu bir yaşam sürdürelim. Kadir Geceniz mübarek olsun!"
"Rahmetin yağmur gibi sağanak sağanak indiği, duaların kabul olduğu, affın ve mağfiretin bolca olduğu Kadir Gecesi'nde huzur ve mutluluk daim olsun. Hayırlı Kandiller!"
"Gönüllerin coştuğu, sevgi ve merhametin yoğunlaştığı, affın ve mağfiretin bol olduğu Kadir Gecesi'nde dualarınızın kabul olması dileğiyle. Kadir Geceniz mübarek olsun!"

RESİMLİ KADİR GECESİ MESAJLARI

"Kadir Gecesi'nde kalplerimiz ibadetle dolsun, dualarımız kabul olsun, gönüllerimiz huzur bulsun. Hayırlı Kandiller!"
"Bir damla tövbe, bir umut ışığı, bir dua niyazı, Kadir Gecesi'nde tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Kadir Geceniz mübarek olsun!"
"Kadir Gecesi'nde affetmenin ve affedilmenin yüce güzelliğini yaşayalım, sevgi ve hoşgörü ile dolu bir hayat sürdürelim. Kadir Geceniz mübarek olsun!"
"Gökyüzü yıldızlarla süslü, gönüller dualarla dolu, Kadir Gecesi'nde sevgi ve bereketin daim olması dileğiyle. Hayırlı Kandiller!"

DUALI, HADİSLİ KANDİL MESAJLARI

"Kadir Gecesi'nde Yüce Allah'ın rahmeti ve mağfiretiyle dolu bir gece geçirmeniz dileğiyle, dualarınızın kabul olmasını temenni ederim. Kadir Geceniz mübarek olsun!"
"Karanlık geceleri aydınlatan, kalplerimize huzur ve umut veren Kadir Gecesi'nde dualarınızın kabul olması dileğiyle. Hayırlı Kandiller!
"Kadir Gecesi'nde Rabbimizin sonsuz rahmeti ve mağfireti bizimle olsun, dualarımızın kabulüne vesile olmasını dilerim. Kadir Geceniz mübarek olsun!"
"Yüce Allah'ın lütfuyla geldiği gibi, bereketiyle dolu Kadir Gecesi'nde dualarınızın ve niyetlerinizin kabul olması temennisiyle. Hayırlı Kandiller!"
 

Sıradaki sohbetler

 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Kanal7 Sohbet Odaları Kanal7 Sohbet Odaları İslami Sohbet Odaları sizlere Kanal7 Sohbet hizmeti sunan Kanal7 Chat Odaları ile Müslüman,Kanal7 Sohbet kanalları sitesi 7/24 kesintisiz islami chat yapabileceğiniz en etkili dini bilgi paylaşım sitesidir, Kanal 7 Chat odaları sitesi.
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • İslami Evlilik Sohbet Sitesi İslami Evlilik Sohbet Sitesi Menzil İslami Evlilik Sohbet Sitesi Özel bir İslami evlilik sohbet sitesi arıyorsanız, bu tür platformlar genellikle Müslüman bireylerin dini değerlere uygun bir şekilde tanışmalarını ve evlenmelerini hedefler. Ancak, bu siteleri kullanmadan önce dikkatli bir inceleme yapmak önemlidir. İslami evlilik sohbet siteleri arasında popüler olanlardan bazıları şunlar olabilir
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • şifresiz arkadaşlık siteleri şifresiz arkadaşlık siteleri arkadaş bulmak istiyorum. Şifresiz arkadaşlık siteleri üyeliksiz islami chat falan zaten insanlar rahat bir islami sohbet ,Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir şekilde yeni müslüman arkadaşlar ile tanışıyor.
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..
 • imtihanla ilgili sohbetler imtihanla ilgili sohbetler imtihanla ilgili sohbetler İnsan 3 şeyle imtihan olur Peygamberimizin imtihan ile ilgili hadisleri Sabır ve imtihan ile ilgili ayetler Aşk ile imtihan edilmek Allah nasip edecekse önce imtihan eder Bir şeyin imtihan olduğunu nasıl anlarız Eşiyle imtihan olmak Allah kulunu sevdiğiyle imtihan eder
 • Jakuzi Faydaları Jakuzi Faydaları Jakuzi Faydaları Jakuzi zararları Jakuzi Fiyatları Otelde jakuzi Nasıl Çalışır Jakuzi nasıl Kullanılır Jakuzi soğuk su Jakuzi Küvet Farkı Jakuzi nasıl temizlenir Jakuzi Köpüğü Kasların fazlasıyla gevşemesini ve rahatlamasını, sinir uçlarına dokunarak kasların uyarılmasını sağlayarak kas ağrılarının ve kas tutulmalarının önüne geçmektedir. Jakuzi, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olmakta, vücutta bulunan zararlı toksinlerin atılmasında da etkili olmaktadır.
 • Dini Sohbet Dini Sohbet Dini Sohbet Artik Dinichat.net de Dini Sohbet odalari, Dini Sohbet özellikleri ve isLama uygun Sohbet odasi en uygun dini sohbet hakkındaki haberler