Şehitlere Taziye Mesajları

Etiketler Şehitler İçin Dualı Sözler,Şehitlere Taziye Mesajları
islami sohbet Şehitlere Taziye Mesajları
Kategori guzel-sozler
Bu Dini chat sitesi 173 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

Şehitlere Taziye Mesajları Hakkında Detaylar

Şehitler İçin Dualı Sözler 2022 senesi için şehitler için dualı mesajlar ve sözler araştırılmaya başlandı. Şehitler Ölmez sözleri sosyal medyada Şehit Sözleri - Anlamlı Şehit Mesajları, Şehitler İçin Dualı Sözler Resimli paylaşılıyor. İşte anlamlı dualı şehit mesajları

 

Şehitler İçin Dua Sözleri

Evlerinize bayrak asın ve sefer için hazırlanın! Şehitlerimiz var!

Salâlar okunsun, bütün dünya bu sesi duysun. Bu ses yas sesidir, bu ses intikam sesidir.

Sen şehit oğlu şehit, arkanda dağ gibi bir ordu millet bıraktın, elbet kanın yerde kalmayacaktır.

Vatan için ölmekse kaderim, böyle kaderin ellerinden öperim. (Mehmet Akif Ersoy)

Bir ölür bin doğarız, bir cephede değil on cephede olsa savaşır yine şehitlerin kanını yerde bırakmayız.

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber, Sana âğuşunu açmış duruyor Peygamber. (Mehmet Akif Ersoy)

Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor/ Bir hilâl uğruna ya Rabb ne güneşler batıyor. (Mehmet Akif Ersoy)

Kan dökmeyi seven bir millet değiliz, ancak söz konusu vatan ise dünyanın şah damarını keseriz. (Muhsin Yazıcıoğlu)

Susup oturma vakti geçti, durup dinleme vakti geçti, şehitlerimiz varsa sefere çıkma vakti geldi demektir.

En etkileyici 10 şehit sözü

1. Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim. Şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim.

2. Ölüp de ölmeyene, ölüm cana minnettir. Ey hak için can veren, ölümün ne nimettir. (Necip Fazıl Kısakürek)

3. Allah üstünlük bakımından gözyaşını şehitlerin kanı ile eş tuttu.

4. Bir elimde silah, birinde Kuran… Geldi diyorlar bak şehitlik sıran!

5. Toprağını sıksan şehit kanı çıkacak ülkemde bu kadar kansız türedi.

6. Ölürsek şehit, kalırsak gazi!

7. Bizim dirimiz asker, ölümüz şehittir. Sizin diriniz kalleş ölünüz leştir…

8. Sizden birinizi karınca ısırdığı zaman ne kadar acı duyarsa “Şehit” olan kimse de ölüm acısını ancak o kadar duyar.

9. Hz Muhammed (S.A.V) savaşa giderken Esedullah (Allah’ın Aslanı) lakablı Hz. Hamza’ya şöyle diyordu; “Ey Hamza yavaş yürü, yürüyüşün ölümü korkutuyor!”

10. Ben Türk’üm…Türk esir olmaz. Türk Devletsiz olmaz. Türk Bayraksız olmaz. Türk Ezansız olmaz. Türk Hürriyetsiz olmaz.

 

Şehitlere Taziye Mesajları

Bugünün çocukları yarın hür bil ülkede yaşayabilsin diye bugün can veren fidanlar, makamınız şehitlik, yeriniz kalbimizin baş köşesidir.

Ateş düştüğü yeri yakar, ateş bütün ocaklara düştü. Bizim için, Hak için şehit olanları şanlı bayrağa saracağız, ama başımızı asla eğmeyeceğiz.

Allah’ın Kahhar ismi gencecik fidanlarımıza kıyanların üzerine olsun! Beşikteki bebekleri babasız bırakanların üzerine olsun! Vatan sağ olsun!

Eğer Allah yolunda öldürülür ya da ölürseniz, şunu bilin ki Allah’ın mağfireti ve rahmeti onların topladıkları bütün şeylerden daha hayırlıdır.” (Âl-i İmrân, 157)

YORUM YAP


Sıradaki sohbetler

 • 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları Yine bir cuma gecesindeyiz. Sizlerin sosyal medyada Instagram Twitter story lerinde Facebook WhatsApp bip ve telegramda kullanıp sevdiklerinizin cumasını kutlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • dini sohbet konuları dini sohbet konuları Türkiye,nin en eski dini sohbet ve islami CHAT sitesi içerisinde,dini sohbet konuları,Vaaz Konuları, vaaz örnekleri kısaca, vaaz konuları örnekleri, hitabet vaaz konuları, vaaz konuları örnek vaazlar, vaaz verilecek konular, hitabet dersi vaaz konuları
 • şifresiz arkadaşlık siteleri şifresiz arkadaşlık siteleri arkadaş bulmak istiyorum. Şifresiz arkadaşlık siteleri üyeliksiz islami chat falan zaten insanlar rahat bir islami sohbet ,Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir şekilde yeni müslüman arkadaşlar ile tanışıyor.
 • Mynet islami Sohbet Mynet islami Sohbet Mynet islami Sohbet Bedava Dini Sohbet islami arkadaşlık sitesiden Bazen öyle anlar vardır ki o kadar kalabalıklar içerisinde kendinizi yalnız hissedersiniz kimsenin sizi tanımadığı ve uçsuz bucaksız yerlere gitmek istersiniz,işte yeni arayuz ile mynet chat odalari,Kapanan mynet sohbet odaları ile yeni döneme damgasını vuran, eski mynet sohbet hizmeti sitemizdedir. Mynet sohbet mobil cihazlardan giriş yapın
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • Dini Sohbet Dini Sohbet Dini Sohbet Artik Dinichat.net de Dini Sohbet odalari, Dini Sohbet özellikleri ve isLama uygun Sohbet odasi en uygun dini sohbet hakkındaki haberler
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • Ücretsiz Mobil Chat Ücretsiz Mobil Chat Sohbetin sesi ve adresi olan dini İslami sohbetlerin yapıldığı, aklınıza takılan soruları sorup öğrenme imkanınızın olacağı bir ortamın adıdır mircte.org sohbet, dini sohbet,hoş sohbet,sohbet seli,dini sohbet odaları,sohbet diyarı,geveze chat,arkadaşlık siteleri bizbize sohbet, Türkiye sohbet,gibi bir çok alanda olsun yurt içi sohbet, yurtdışı sohbet odaları olarak olsun sizlere hizmet vermekteyiz.