Bayanlar için dini sohbet yerleri

Etiketler Bayanlar için dini sohbet yerleri,kizlarla sohbet,dini chat,islami chat
islami sohbet Bayanlar için dini sohbet yerleri
Kategori dini-sohbet
Bu Dini chat sitesi 456 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

Bayanlar için dini sohbet yerleri Hakkında Detaylar

Bayanlar için en seviyeli dini sohbet yerleri arasinda en çok ziyaret edilen site hangisi diye sorduk tüm kapali bayanlar oyunu mircte.org dan yana kullandi dini sohbet edilebılen islami sohbet hocalarının olduğü nezih bir yer arayan tesettürlü bayanlarin çok rahat vaaz verebilecekleri site dinichat.net sitesidir bunu aklınızdan çıkarmayin

 

Bayanlar İçin En Seviyeli Dini Sohbet Yerleri Neresi 

Bayanlar için dini sohbet yerleri neresi, bayanlar boş zamanlarinda hangi islami sohbet sitesinde vaaz veriyor diye çok sorular gelmekde . Konu müslüman bayanlar olunca dini sohbet adresi vermekte bir çok gişi zorlanmakta ama aldiğimiz haberlere gore. Ankara ilinde ikamet eden bayanlar Bayanlara özel Dini sohbetler kanalına  ulaşarak çok nezik bir dini chat sitesi keşfettiklerini soylediler. İslami ve ilahi kanalının olduğü aklınıza takılan dini soruların cevaplarını bulabileceğiniz nezih bir sohbet sitesi olarak duyduk ama hiç gitmedik giden varmı giden varsa ne kadar seviyeli taciz edilirmıyız die sorular da gelmıyor deıl , Çünkü Müslümanlara yalan asla yakişmaz bunca insan bu siteleri beğenmiş ve ikamet edıorsa, hanım kardeşlerimin yazdıklarına sonuna kadar inanıyorum. Mutlaka Ankara ilinde başka illerden de giren ziyareçiler vardir. İslam'da kadın ve erkek birbirinin tamamlayıcısı olarak görülmektedir. Hem kadın hem de erkek dinimizde eşit olarak sayılmaktadır.. Bu nedenle ufak bir araştirma sonucunda bu sitelerin başinda herkesin sir gıbı saklayıp giriş çıkış yaptiği sitenin dinichat.net olduğünu keşfettık bizde girip islami sohbetlerden faydalandık.

Bayanlar İçin Dini Sohbet Yerleri Ne kadar güvenli?

İslam'da kadın hakları titizlikle belirlenmiştir. İslam'da özellikle kadının önemi oldukça fazladır. İslam'da kadının hakları şu şekildedir,Evli bir erkek eğer eşini yani kadını aldatırsa zina cezası erkeğe uygulanır. Kadın burada korunur.

Eşini aldatmış olan bir erkek eşini boşamak isterse evlilikte sahip olduğu hiçbir şeyi kadından alamaz.

Kadınını yani eşini küçük düşüren ve toplumda aşağılayan bir erkek İslam'da ahlaksız erkek ve değersiz bir erkek olarak kabul edilmektedir.

Eğer baba evlatlarına miras verirken kadını geri planda tutarsa bu durumda baba Allah'ın koymuş olduğu sınırları çiğnemiş olarak sayılır. Aynı zamanda kendisine zulüm etmiş olarak sayılmaktadır. Dolayısıyla İslam'da kadının miras hakkı da korunmuştur.

Eğer bir erkek kadından en az 4 ay ayrı kalırsa. Kadının eşini boşama hakkı vardır. İslam dini bu hakkı kadına doğrudan sağlamaktadır. Bu durum bazı mezheplerde de süre olarak farklılık gösterilmektedir.

Eğer bir erkek eşini yani kadınını boşarsa, onun haklarını ve iyiliklerini mutlaka korumalıdır. Boşadıktan sonra onun hakkında kötü söylemlerde bulunamaz.

İslam'da kadının ekonomik durumu olarak kadının malı kendine ve şahsına aittir. Kadın bu malı istediği gibi kullanabilir ve dilediği gibi harcayabilir. Kocasının bu konuda eşine herhangi bir baskı uygulama hakkı bulunmamaktadır.

Dini Chat Sitelerinde İslami Konuların Konuşulması

İslami sohbet hizmeti verdiğini iddia eden sitelerin, bayanlar için dini sohbet yerleri Eğer bir erkek bir kadına herhangi bir şekilde haksızlık yapmış olursa o erkek kadına maddi olarak borçlu kalır. Eğer maddi olarak ödenek veremiyorsa o erkek aynı şekilde misliyle cezalandırılmak durumunda kalır.

İsraf olmayacak şekilde kadının bütün ihtiyaçlarını erkek karşılamak ile mükelleftir. Bunun için İslam'da kadına değer verilir.

Kadın erkeğe şeri ölçüler ile birlikte itaat etmesi Allah'ın emridir. Erkeklerin kadınlar üstünde hakkı olduğu gibi kadınların da erkekler üstünde hakları bulunmaktadır.

 

Sıradaki sohbetler

 • dini sohbet konuları dini sohbet konuları Türkiye,nin en eski dini sohbet ve islami CHAT sitesi içerisinde,dini sohbet konuları,Vaaz Konuları, vaaz örnekleri kısaca, vaaz konuları örnekleri, hitabet vaaz konuları, vaaz konuları örnek vaazlar, vaaz verilecek konular, hitabet dersi vaaz konuları
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • Kanal7 Sohbet Odaları Kanal7 Sohbet Odaları İslami Sohbet Odaları sizlere Kanal7 Sohbet hizmeti sunan Kanal7 Chat Odaları ile Müslüman,Kanal7 Sohbet kanalları sitesi 7/24 kesintisiz islami chat yapabileceğiniz en etkili dini bilgi paylaşım sitesidir, Kanal 7 Chat odaları sitesi.
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..
 • şifresiz arkadaşlık siteleri şifresiz arkadaşlık siteleri arkadaş bulmak istiyorum. Şifresiz arkadaşlık siteleri üyeliksiz islami chat falan zaten insanlar rahat bir islami sohbet ,Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir şekilde yeni müslüman arkadaşlar ile tanışıyor.
 • Dini Sohbet Dini Sohbet Dini Sohbet Artik Dinichat.net de Dini Sohbet odalari, Dini Sohbet özellikleri ve isLama uygun Sohbet odasi en uygun dini sohbet hakkındaki haberler
 • Geveze Sohbet Geveze Sohbet Dinichat.net sizlere Geveze sohbet odaları ücretsiz chat sohbet siteleri hizmeti sunar,mobil sohbet uygulaması Geveze bizim mekan chat siteleri, bedava üyeliksiz sohbet,gevezelik yapmak isteyenlere özel yaşli genc kiz dul evli bekar 7/24 Geveze.chat geveze sohbet odaları, geveze chat, geveze mobil sohbet, chat, bedava sohbet, canlı sohbet ve geveze arkadaş sitemiz açiktir
 • Hayırlı Kandiller Hayırlı Kandiller Regaip kandili, bu kıymetli gece bu akşam idrak edilecek. Her zaman olduğu gibi, camilerin dolup taşacağı ve ellerin semaya yükseleceği mübarek gün, yine en verimli şekilde değerlendirilecek. Dinichat.net Ailesi olarak bizde sizler için Regaip gecesi için mesajlar , sözler, hazırladık..Sizlerinde destekleriyle bu gecenin önemini sevdiklerimizle paylaşarak gecirelim.. Regaib Kandil mesajları ve sözleri için ayrıntıları inceleyebilir ve hemen bir tane seçebilirsiniz.