İslami Chat evlilik

Etiketler İslami Chat evlilik ,dinichat.dinisohbet,sohbet islam
islami sohbet İslami Chat evlilik
Kategori dini-chat
Bu Dini chat odasi 47 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

İslami Chat evlilik Hakkında Detaylar

İslami Chat evlilik isimli Konumuza gelecek Olursak Evlenebilmek de büyük meziyet günümüzde, şimdi isteseniz de gerçek hayatta insanlarla tanışma fırsatınız olmuyor, ya size referans olacak sağlam bir arkadaş çevreniz olacak ya da ilk görüşte etkileyici bir görünüşünüz. Ya da sosyal medya dan...her yerde her türlü insan vardır. internette de. insanların rumuzların ardında kendilerini olduğundan farklı gösterme riski gündelik yaşamda tanıştığımız insanlar için yok mu..

 

 İslami Chat evlilik 

Toplumda, sağlıklı evlilikler geçmişe göre, zor ulaşılabilir niteliktedir. Bunun temel
nedeniyse hızlı değişme süreci geçiren toplumun, modernizmin baskısı altında, tecnolojinin gelişmesiyle geleneksel yapının zayıflaması ve yeni davranış kalıplarının oturmamasıdır.
Zamanımızda sağlıklı islami evliliklerle güçlü aileler kurmak, çok daha önemli hale gelmiş durumdadır. 
Hem türkiyede hem de başka ülkelerde vardir bu şekilde tanişip evlenmiş ciftler. günümüzde yaşam 
çogu insan için zordur, hele hele turkiyede yaşiyorsaniz çogu kişi için zor bir olaydir para kazanmak, 
eğlenmek, hobi edinmek ve dolayisiyla yaşamak,internet günümüz modern insaninin bir iletişim, 
eğlence aracidir, kimileri içinse içinde bulundukları dandik dünyanin cikiş kapisidir. İş yerinde internet baglantisi olanlar bu şekilde internet ortamina belirli bir zamanini ayiran insan evladi, internet uzerinden taniştigi; fikirlerine, önerilerine saygi duydugu, yaptigi şakalara güldügü ve belki biraz da çaresizlik nedeniyle o insanla zaman içinde ilişkisini sanal ortamdan, gercek ortama taşiyip evlenme yolunda ilerleyebilir.
Bu zamanda tanımadan evlilikler yürümüyor ,hayat o kadar kolaylaştıkı kimse kimseye sabır, höşğörülü yada katlanamiyor acıkcası minnet etmek  o kadar zor geliyor...dinichat  yerlerinde görmeden tanıyıp sanal dan gerçek hayata taşıyıp evlilik 
yollarına baş vurabilirsiniz.internetten tanışılan kişilerle arkadaş olunabileceği gibi evlilikte olur. 
internetin mektup arkadaşlığından farkı ne sonuçta internette tanışıp düğün gününe kadar internette konuşmuyor insanlar. 
Ha otobüste tanışmışsın, ha arkadaş ortamında ha internette fark eden bir şey yok ki.
Validen mi buldu, internette mi buldun fark etmiyor sanki artık.
Yani dostlarım, kardeşlerime demek istiyorum ki, biriyle evliliğe evet demenizin kriteri aşk veya ondan elektrik almak olmasın.
Bir beyinle evleniyorsun, görünmeyen bir şey. İleride sana sorun 
veya mutluluk yaşatacak varlık. Bu yüzden adayınızın kafasının arkasında gizlediği beynini, 
yani huylarını keşfetmeye bakın doğru kişi olup olmadığını anlamak için. 
Bunun yollarını öğrenin diyorum. 
Tabii ki bu bizim Allahın emirlerine göre yapmamız gereken, 
evliliğinin, hayırlı evlat yetiştirmek, haramlardan korunmak, mesut olmak, hayatın yükünü paylaşmak ve yalnızlığın ıstırabından kurtulmak gibi çok önemli gayeleri vardır. 
Bu sebepten Efendimiz (s.a.v) 
“Ya Ali, şu üç şeyi geciktirme: Vakti gelen namazı, hazır olan cenazeyi, dengini bulan evsiz kimseyi evlendirmeyi.” buyurmuştur. 

 

YORUM YAP


Sıradaki sohbetler

 • Turk Sohbet Turk Sohbet Türk Sohbet başlıkla başlayarak Türkçe mizin ne kadar önemli oldugunuda belirtmek isterim.Kendi dilinden sohbet etmeye varmısın. Bizler anlaya bildiğimiz ve anlata bildiğimiz dille sohbet yeri olarak açılmış Türk Sohbet sitesidir. Bu sitemizde türkçe sohbet e yanı Anadilimiz Türkçe olmaktadır. Her dil e saygımız vardır onu da belirtmek te fayda var .
 • ArkaDaşlık SiteSi ArkaDaşlık SiteSi  Sohbet etmek zor olabilir. Bazen utanırsın veya konuştuğun insanla fazla ortak yönün olmayabilir. Tam da aradığınız yer burası.dinichat.net islami sobet odaları. Karşındaki lerle kıyaslamadan,cinsiyet, yaş, açık, kapalı diye düşünmeden, nasıl ne şekilde duruyor karşındaki kişi yi görmeden. Sohbet edebileceğin mükemmel sohbet ortamları burada.. Dini sohbet odaları günümüze kadar gelmiş en gelişmiş müslümanlar sohbet sitesidir. Mobil islami Sohbet sitemiz sizlere eskiye duyulan Dini sohbeti ücretsiz olarak tekrar buluşturuyor.
 • DuaBahcesi Sohbet DuaBahcesi Sohbet Dua Bahçesi diye Bir kanal gordum duabahcesi sohbet diye yazmiştim googleye çok nezik insanlar var Musluman Ahlakına Uygun islami Sohbet Edilebılrı seviyeli dini sohbetlerin kesintisiz yapildiği yer
 • BeNim SohBet BeNim SohBet Dünya nın her yerinden bir tıkla ülkemizde işte bu benim sohbet demek için pek çok farkli giriş i bulunan dinichat.net sitemiz türkçe benim ve senin sohbet sitesidir.. Kendilerine uygun bir rumuz seçerek diledikleri sohbet odasında fikirlerine uygun görüşte olan kişiler ile kaliteli ve düzeyli sohbetler sağlaya bilir,yarışma da hızlı rakiplerle, radyo da Dj eşliğinde, Benim sohbet dinichat.net e tıklayarak bizlerle birlikte olmanızı dilerim..
 • Sohbet İslam ile Uzun Ömürlü Arkadaşlıklar Sohbet İslam ile Uzun Ömürlü Arkadaşlıklar sohbetislam.com islami Sohbet siteleri geçmişten günümüze kadar çok sık kullanılmaktadır.
 • İslami Chat evlilik İslami Chat evlilik İslami Chat evlilik isimli Konumuza gelecek Olursak Evlenebilmek de büyük meziyet günümüzde, şimdi isteseniz de gerçek hayatta insanlarla tanışma fırsatınız olmuyor, ya size referans olacak sağlam bir arkadaş çevreniz olacak ya da ilk görüşte etkileyici bir görünüşünüz. Ya da sosyal medya dan...her yerde her türlü insan vardır. internette de. insanların rumuzların ardında kendilerini olduğundan farklı gösterme riski gündelik yaşamda tanıştığımız insanlar için yok mu..
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları Yine bir cuma gecesindeyiz. Sizlerin sosyal medyada Instagram Twitter story lerinde Facebook WhatsApp bip ve telegramda kullanıp sevdiklerinizin cumasını kutlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • İlahi Dinleme İlahi Dinleme İlahi Dinlemenin ,En Kolay Yolu,illahidinle.com da İlahi Dinle - En Sevilen Karışık İlahilerEn Güzel Defli Zikirli İlahiler, Ağlatan Kalpleri Titreten İlahiler, 2022 ilahileri ilahi sözleri ve daha fazlasini dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız