BeNim SohBet

Etiketler Benim chat sohbet odaları, bedava ve parasız üyeliksiz
islami sohbet BeNim SohBet
Kategori islami-sohbet
Bu Dini chat odasi 59 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

BeNim SohBet Hakkında Detaylar

Dünya nın her yerinden bir tıkla ülkemizde işte bu benim sohbet demek için pek çok farkli giriş i bulunan dinichat.net sitemiz türkçe benim ve senin sohbet sitesidir.. Kendilerine uygun bir rumuz seçerek diledikleri sohbet odasında fikirlerine uygun görüşte olan kişiler ile kaliteli ve düzeyli sohbetler sağlaya bilir,yarışma da hızlı rakiplerle, radyo da Dj eşliğinde, Benim sohbet dinichat.net e tıklayarak bizlerle birlikte olmanızı dilerim..

 

Benim Mobil Dini Chat Sohbet

Dinichat.net çok uzun zamandır aktiv olan bir sitedir,bir sürü anılar biriktiren ve halada biriktirmeye devam eden samimi,dürüst iyisiyle kötüsüyle vakıt geçirdiğimiz mekanı benimseyenler ve benim sohbet demelerinde içtenlikledir.
Mutluluk da hüzün de kafasının dağınık olduğu vakitlerde yada bir boşluk da  hissettiği zamanlarda bile kendini bir şekilde toparlaya bilmek için seçilmiş benm sohbet yeri her şekilde insana iyi geliyor.
İçinde fırtınalar kopsa da,karşısındaki insana her şey yolundaymış gibi davrananlar,ve insana insan olarak önem verenler,benim sohbet yerinde dinichat.net de saygı,sevgi,hoşgörü içersinde birlikte olmak mümkündür.

Kuzu nick i katıldı şu an mesela, ne o beni tanır nede ben onu ..ama insanca bir hal hatır ve sohbet e devam etmek teyiz. Zaman la daha da çok karakter olarak tanır ve benim sohbet dinichat.net sitesinde farklı sohbet lere devam edebiliriz.Hayat hep tekerrür eder..fark yaratan kazanır...Bugünkü aklım olsaydı, dün yaptıklarımı yapmazdım. Ama dün yaptıklarımı yapmasaydım, bugünkü aklım olmazdı.Dünya  nın her yerinden benim sohbet yerimde dinichat.net de her canlı önemlidir  illaki kendini bulursun.. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır,Yaşayarak insan ,insanla  olgunlaşır.
Fedakarlık yapmadığın sürece, ben buyum, değişmem, deyip kestirip attığın sürece, 
çabalamadığın sürece, sırf sevdiklerin üzülmesin diye susmadığın sürece, yani BEN den sıyrılıp BİZ e ulaşamadığın sürece sen de mutlu olamazsın.

Seviyeli mobil chat sitemiz, peşinde olduğu bu yükselme ile gücüne güç katarak ilerlemekte ve daha anlaşılır olmaktadır. 7/24 sizlerle olan benim sohbet sitemiz dinichat.net de görüşmek üzere.
“Görüşmek üzere”,
Ne tümüyle iyimser,Ne de tümüyle kötümser.Hem bir ayrılığı ima ediyor,
Hem de tekrar buluşma arzusunu.İkisini de içinde barındıran bir ifade.
Ne “kendine iyi bak” gibi umutsuz,Ne “hoşçakal” gibi yalan..
Deger vermek sahip olmanın verdiği zevk geçici,akışa bırakmanın verdiği keyif kalıcıdır.
KALICI BİRLİK telikler olması Umuduyla..

YORUM YAP


Sıradaki sohbetler

 • Turk Sohbet Turk Sohbet Türk Sohbet başlıkla başlayarak Türkçe mizin ne kadar önemli oldugunuda belirtmek isterim.Kendi dilinden sohbet etmeye varmısın. Bizler anlaya bildiğimiz ve anlata bildiğimiz dille sohbet yeri olarak açılmış Türk Sohbet sitesidir. Bu sitemizde türkçe sohbet e yanı Anadilimiz Türkçe olmaktadır. Her dil e saygımız vardır onu da belirtmek te fayda var .
 • ArkaDaşlık SiteSi ArkaDaşlık SiteSi  Sohbet etmek zor olabilir. Bazen utanırsın veya konuştuğun insanla fazla ortak yönün olmayabilir. Tam da aradığınız yer burası.dinichat.net islami sobet odaları. Karşındaki lerle kıyaslamadan,cinsiyet, yaş, açık, kapalı diye düşünmeden, nasıl ne şekilde duruyor karşındaki kişi yi görmeden. Sohbet edebileceğin mükemmel sohbet ortamları burada.. Dini sohbet odaları günümüze kadar gelmiş en gelişmiş müslümanlar sohbet sitesidir. Mobil islami Sohbet sitemiz sizlere eskiye duyulan Dini sohbeti ücretsiz olarak tekrar buluşturuyor.
 • DuaBahcesi Sohbet DuaBahcesi Sohbet Dua Bahçesi diye Bir kanal gordum duabahcesi sohbet diye yazmiştim googleye çok nezik insanlar var Musluman Ahlakına Uygun islami Sohbet Edilebılrı seviyeli dini sohbetlerin kesintisiz yapildiği yer
 • BeNim SohBet BeNim SohBet Dünya nın her yerinden bir tıkla ülkemizde işte bu benim sohbet demek için pek çok farkli giriş i bulunan dinichat.net sitemiz türkçe benim ve senin sohbet sitesidir.. Kendilerine uygun bir rumuz seçerek diledikleri sohbet odasında fikirlerine uygun görüşte olan kişiler ile kaliteli ve düzeyli sohbetler sağlaya bilir,yarışma da hızlı rakiplerle, radyo da Dj eşliğinde, Benim sohbet dinichat.net e tıklayarak bizlerle birlikte olmanızı dilerim..
 • Sohbet İslam ile Uzun Ömürlü Arkadaşlıklar Sohbet İslam ile Uzun Ömürlü Arkadaşlıklar sohbetislam.com islami Sohbet siteleri geçmişten günümüze kadar çok sık kullanılmaktadır.
 • İslami Chat evlilik İslami Chat evlilik İslami Chat evlilik isimli Konumuza gelecek Olursak Evlenebilmek de büyük meziyet günümüzde, şimdi isteseniz de gerçek hayatta insanlarla tanışma fırsatınız olmuyor, ya size referans olacak sağlam bir arkadaş çevreniz olacak ya da ilk görüşte etkileyici bir görünüşünüz. Ya da sosyal medya dan...her yerde her türlü insan vardır. internette de. insanların rumuzların ardında kendilerini olduğundan farklı gösterme riski gündelik yaşamda tanıştığımız insanlar için yok mu..
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları Yine bir cuma gecesindeyiz. Sizlerin sosyal medyada Instagram Twitter story lerinde Facebook WhatsApp bip ve telegramda kullanıp sevdiklerinizin cumasını kutlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • İlahi Dinleme İlahi Dinleme İlahi Dinlemenin ,En Kolay Yolu,illahidinle.com da İlahi Dinle - En Sevilen Karışık İlahilerEn Güzel Defli Zikirli İlahiler, Ağlatan Kalpleri Titreten İlahiler, 2022 ilahileri ilahi sözleri ve daha fazlasini dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız