BeNim SohBet

Etiketler Benim chat sohbet odaları, bedava ve parasız üyeliksiz
islami sohbet BeNim SohBet
Kategori islami-sohbet
Bu Dini chat sitesi 215 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

BeNim SohBet Hakkında Detaylar

Dünya nın her yerinden bir tıkla ülkemizde işte bu benim sohbet demek için pek çok farkli giriş i bulunan dinichat.net sitemiz türkçe benim ve senin sohbet sitesidir.. Kendilerine uygun bir rumuz seçerek diledikleri sohbet odasında fikirlerine uygun görüşte olan kişiler ile kaliteli ve düzeyli sohbetler sağlaya bilir,yarışma da hızlı rakiplerle, radyo da Dj eşliğinde, Benim sohbet dinichat.net e tıklayarak bizlerle birlikte olmanızı dilerim..

 

Benim Mobil Dini Chat Sohbet

Dinichat.net çok uzun zamandır aktiv olan bir sitedir,bir sürü anılar biriktiren ve halada biriktirmeye devam eden samimi,dürüst iyisiyle kötüsüyle vakıt geçirdiğimiz mekanı benimseyenler ve benim sohbet demelerinde içtenlikledir.
Mutluluk da hüzün de kafasının dağınık olduğu vakitlerde yada bir boşluk da  hissettiği zamanlarda bile kendini bir şekilde toparlaya bilmek için seçilmiş benm sohbet yeri her şekilde insana iyi geliyor.
İçinde fırtınalar kopsa da,karşısındaki insana her şey yolundaymış gibi davrananlar,ve insana insan olarak önem verenler,benim sohbet yerinde dinichat.net de saygı,sevgi,hoşgörü içersinde birlikte olmak mümkündür.

Kuzu nick i katıldı şu an mesela, ne o beni tanır nede ben onu ..ama insanca bir hal hatır ve sohbet e devam etmek teyiz. Zaman la daha da çok karakter olarak tanır ve benim sohbet dinichat.net sitesinde farklı sohbet lere devam edebiliriz.Hayat hep tekerrür eder..fark yaratan kazanır...Bugünkü aklım olsaydı, dün yaptıklarımı yapmazdım. Ama dün yaptıklarımı yapmasaydım, bugünkü aklım olmazdı.Dünya  nın her yerinden benim sohbet yerimde dinichat.net de her canlı önemlidir  illaki kendini bulursun.. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır,Yaşayarak insan ,insanla  olgunlaşır.
Fedakarlık yapmadığın sürece, ben buyum, değişmem, deyip kestirip attığın sürece, 
çabalamadığın sürece, sırf sevdiklerin üzülmesin diye susmadığın sürece, yani BEN den sıyrılıp BİZ e ulaşamadığın sürece sen de mutlu olamazsın.

Seviyeli mobil chat sitemiz, peşinde olduğu bu yükselme ile gücüne güç katarak ilerlemekte ve daha anlaşılır olmaktadır. 7/24 sizlerle olan benim sohbet sitemiz dinichat.net de görüşmek üzere.
“Görüşmek üzere”,
Ne tümüyle iyimser,Ne de tümüyle kötümser.Hem bir ayrılığı ima ediyor,
Hem de tekrar buluşma arzusunu.İkisini de içinde barındıran bir ifade.
Ne “kendine iyi bak” gibi umutsuz,Ne “hoşçakal” gibi yalan..
Deger vermek sahip olmanın verdiği zevk geçici,akışa bırakmanın verdiği keyif kalıcıdır.
KALICI BİRLİK telikler olması Umuduyla..

YORUM YAP


Sıradaki sohbetler

 • dini chat sitesi dini chat sitesi dinichat.net dini chat sitesi olarak yaklaşik 12 yildir dini chat hizmeti vermekte olup seviyeli İslami Sohbet Odaları ile Dini bilgiler ve İslami mobil chat sohbet hizmetini sitemiz içerisinde denemelisiniz islami sohbet, dini sohbet, islami chat, dini chat, nur sohbet, nur chat, dini sohbet odaları, dini sohbet siteleri kelimelerinde en iyi dini chat sitesiyız
 • 5 vakit namaza başlayacağım 5 vakit namaza başlayacağım sabah namazı kıldım, ruhum temizlendi nerdeyse abi sanki paslanmış demir gibiymişim Dinichat.net ekibinden, bu ekibin oluşmasında en ufak katkısı bulunan herkesten Allah razı olsun. O kadar güzel anlatıyorsunuz ki, insan severek sohbet edesi gelıor,Bir çok insana vesile olmuşsunuz, ALLAH razı olsun.10 sene önce bu sohbet sitesini hatırlıyorum.. öyle etkilenmiştim ki dini sohbetlerinizi iple çekiyordum. Ama bu islami sohbet sitesine tekrar girince anladım ki eski sohbetleriniz bir başkaymış
 • Miraç Kandili Mesajları Miraç Kandili Mesajları 2022 En Güzel Miraç Kandili Mesajları Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.s.) in Allah ın huzuruna yükseldiği gece olarak kabul edilen Miraç Kandili bu gece idrak edilecek. Müslüman alemi bugünde sevdiklerine göndermek için kandil mesajlarını aratmaya başladı
 • 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları Yine bir cuma gecesindeyiz. Sizlerin sosyal medyada Instagram Twitter story lerinde Facebook WhatsApp bip ve telegramda kullanıp sevdiklerinizin cumasını kutlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • dini sohbet konuları dini sohbet konuları Türkiye,nin en eski dini sohbet ve islami CHAT sitesi içerisinde,dini sohbet konuları,Vaaz Konuları, vaaz örnekleri kısaca, vaaz konuları örnekleri, hitabet vaaz konuları, vaaz konuları örnek vaazlar, vaaz verilecek konular, hitabet dersi vaaz konuları
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • şifresiz arkadaşlık siteleri şifresiz arkadaşlık siteleri arkadaş bulmak istiyorum. Şifresiz arkadaşlık siteleri üyeliksiz islami chat falan zaten insanlar rahat bir islami sohbet ,Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir şekilde yeni müslüman arkadaşlar ile tanışıyor.
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..