BeNim SohBet

Etiketler Benim chat sohbet odaları, bedava ve parasız üyeliksiz
islami sohbet BeNim SohBet
Kategori islami-sohbet
Bu Dini chat sitesi 429 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

BeNim SohBet Hakkında Detaylar

Dünya nın her yerinden bir tıkla ülkemizde işte bu benim sohbet demek için pek çok farkli giriş i bulunan dinichat.net sitemiz türkçe benim ve senin sohbet sitesidir.. Kendilerine uygun bir rumuz seçerek diledikleri sohbet odasında fikirlerine uygun görüşte olan kişiler ile kaliteli ve düzeyli sohbetler sağlaya bilir,yarışma da hızlı rakiplerle, radyo da Dj eşliğinde, Benim sohbet dinichat.net e tıklayarak bizlerle birlikte olmanızı dilerim..

 

Benim Mobil Dini Chat Sohbet

Dinichat.net çok uzun zamandır aktiv olan bir sitedir,bir sürü anılar biriktiren ve halada biriktirmeye devam eden samimi,dürüst iyisiyle kötüsüyle vakıt geçirdiğimiz mekanı benimseyenler ve benim sohbet demelerinde içtenlikledir.
Mutluluk da hüzün de kafasının dağınık olduğu vakitlerde yada bir boşluk da  hissettiği zamanlarda bile kendini bir şekilde toparlaya bilmek için seçilmiş benm sohbet yeri her şekilde insana iyi geliyor.
İçinde fırtınalar kopsa da,karşısındaki insana her şey yolundaymış gibi davrananlar,ve insana insan olarak önem verenler,benim sohbet yerinde dinichat.net de saygı,sevgi,hoşgörü içersinde birlikte olmak mümkündür.

Kuzu nick i katıldı şu an mesela, ne o beni tanır nede ben onu ..ama insanca bir hal hatır ve sohbet e devam etmek teyiz. Zaman la daha da çok karakter olarak tanır ve benim sohbet dinichat.net sitesinde farklı sohbet lere devam edebiliriz.Hayat hep tekerrür eder..fark yaratan kazanır...Bugünkü aklım olsaydı, dün yaptıklarımı yapmazdım. Ama dün yaptıklarımı yapmasaydım, bugünkü aklım olmazdı.Dünya  nın her yerinden benim sohbet yerimde dinichat.net de her canlı önemlidir  illaki kendini bulursun.. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır,Yaşayarak insan ,insanla  olgunlaşır.
Fedakarlık yapmadığın sürece, ben buyum, değişmem, deyip kestirip attığın sürece, 
çabalamadığın sürece, sırf sevdiklerin üzülmesin diye susmadığın sürece, yani BEN den sıyrılıp BİZ e ulaşamadığın sürece sen de mutlu olamazsın.

Seviyeli mobil chat sitemiz, peşinde olduğu bu yükselme ile gücüne güç katarak ilerlemekte ve daha anlaşılır olmaktadır. 7/24 sizlerle olan benim sohbet sitemiz dinichat.net de görüşmek üzere.
“Görüşmek üzere”,
Ne tümüyle iyimser,Ne de tümüyle kötümser.Hem bir ayrılığı ima ediyor,
Hem de tekrar buluşma arzusunu.İkisini de içinde barındıran bir ifade.
Ne “kendine iyi bak” gibi umutsuz,Ne “hoşçakal” gibi yalan..
Deger vermek sahip olmanın verdiği zevk geçici,akışa bırakmanın verdiği keyif kalıcıdır.
KALICI BİRLİK telikler olması Umuduyla..

Sıradaki sohbetler

 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Kanal7 Sohbet Odaları Kanal7 Sohbet Odaları İslami Sohbet Odaları sizlere Kanal7 Sohbet hizmeti sunan Kanal7 Chat Odaları ile Müslüman,Kanal7 Sohbet kanalları sitesi 7/24 kesintisiz islami chat yapabileceğiniz en etkili dini bilgi paylaşım sitesidir, Kanal 7 Chat odaları sitesi.
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • İslami Evlilik Sohbet Sitesi İslami Evlilik Sohbet Sitesi Menzil İslami Evlilik Sohbet Sitesi Özel bir İslami evlilik sohbet sitesi arıyorsanız, bu tür platformlar genellikle Müslüman bireylerin dini değerlere uygun bir şekilde tanışmalarını ve evlenmelerini hedefler. Ancak, bu siteleri kullanmadan önce dikkatli bir inceleme yapmak önemlidir. İslami evlilik sohbet siteleri arasında popüler olanlardan bazıları şunlar olabilir
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • şifresiz arkadaşlık siteleri şifresiz arkadaşlık siteleri arkadaş bulmak istiyorum. Şifresiz arkadaşlık siteleri üyeliksiz islami chat falan zaten insanlar rahat bir islami sohbet ,Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir şekilde yeni müslüman arkadaşlar ile tanışıyor.
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..
 • imtihanla ilgili sohbetler imtihanla ilgili sohbetler imtihanla ilgili sohbetler İnsan 3 şeyle imtihan olur Peygamberimizin imtihan ile ilgili hadisleri Sabır ve imtihan ile ilgili ayetler Aşk ile imtihan edilmek Allah nasip edecekse önce imtihan eder Bir şeyin imtihan olduğunu nasıl anlarız Eşiyle imtihan olmak Allah kulunu sevdiğiyle imtihan eder
 • Jakuzi Faydaları Jakuzi Faydaları Jakuzi Faydaları Jakuzi zararları Jakuzi Fiyatları Otelde jakuzi Nasıl Çalışır Jakuzi nasıl Kullanılır Jakuzi soğuk su Jakuzi Küvet Farkı Jakuzi nasıl temizlenir Jakuzi Köpüğü Kasların fazlasıyla gevşemesini ve rahatlamasını, sinir uçlarına dokunarak kasların uyarılmasını sağlayarak kas ağrılarının ve kas tutulmalarının önüne geçmektedir. Jakuzi, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olmakta, vücutta bulunan zararlı toksinlerin atılmasında da etkili olmaktadır.
 • Dini Sohbet Dini Sohbet Dini Sohbet Artik Dinichat.net de Dini Sohbet odalari, Dini Sohbet özellikleri ve isLama uygun Sohbet odasi en uygun dini sohbet hakkındaki haberler