Turk Sohbet

Etiketler sohbet sitesi,dinichat,dini hikayeler, islami sohbet, islami konular,turk sohbet
islami sohbet Turk Sohbet
Kategori islami-sohbet
Bu Dini chat sitesi 593 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

Turk Sohbet Hakkında Detaylar

Türk Sohbet başlıkla başlayarak Türkçe mizin ne kadar önemli oldugunuda belirtmek isterim.Kendi dilinden sohbet etmeye varmısın. Bizler anlaya bildiğimiz ve anlata bildiğimiz dille sohbet yeri olarak açılmış Türk Sohbet sitesidir. Bu sitemizde türkçe sohbet e yanı Anadilimiz Türkçe olmaktadır. Her dil e saygımız vardır onu da belirtmek te fayda var .

 

Günlük konuşma dilinde, çene çalmak, gevezelik etmek, vakit geçirmek, zaman öldürmek diye nitelenen, konusu genellikle dedikodu, ıvır zıvır olan konuşmalara  dikkat ederek kendimizi yönlendirmemiz gerekir..
Gıybet, münakaşa ve benzeri konuşmalardan uzaklaşmalı, ya hayır söylemeli veya sükut etmelidir
Dedikodu gıybettir, şiddetli bir afettir.Alay belki güldürür, ama kalbi öldürür.
Çok konuşmak dostluğu bozar, lüzumsuz konuşmak ayıpları açar, acı söyleyenden dostlar kaçar.

Dil, büyük nimettir. İyi ve kötü işteki rolü, iyiliği de kötülüğü de büyüktür. Cennete de, Cehenneme de götürür. Cirmi küçük, cürmü büyüktür. İman ve küfür dildeki ifadeden anlaşılır.

Dil, ya hak konuşur, ya batıl.
Türk sohbet sitemiz de dj lerimizin anonslu 7/24 Radyo eşliğinde,Okunacak tasavvuf kanalda  Kuran ı kerim meal leriyle, Hadis lerle okuyarak bilgilene bilirsiniz.Oyun kanalarımız da coğunlukda... 

Türk sohbet sitemizde bunlara çok dikkat edilmektedir.Kimsenin ne kırılmasına, kırmasina da izin verilmez bir ortam da bulunmak seçim hakkı sadece ve sadece kendimize ait olan uslubunca sohbet etmek isterseniz tam da yerindesiniz.

Bize gerekmeyen şeyi başkasından sual etmek de malayanidir. Bunu sormakla kıymetli vaktimizi kaybetmiş oluyoruz. Aynı zamanda sorduğumuz kimsenin de vaktini almış oluyoruz.

Sohbet. Ruhun, kendisinden lezzet duyduğu şeye meyletmesi. 
Bizlerle birlik olmak Türk sohbet de mümkün, Asya dan,Avrupa dan,abd.Avustutralya dan Dünyanın her yerinden Türkçe sohbet etmek isteyenlere Yerimiz açıktır. 


Haydin sizde bi tıklamakla katılın Türk Sohbet sitemize ..

Sıradaki sohbetler

 • 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları Yine bir cuma gecesindeyiz. Sizlerin sosyal medyada Instagram Twitter story lerinde Facebook WhatsApp bip ve telegramda kullanıp sevdiklerinizin cumasını kutlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • dini sohbet konuları dini sohbet konuları Türkiye,nin en eski dini sohbet ve islami CHAT sitesi içerisinde,dini sohbet konuları,Vaaz Konuları, vaaz örnekleri kısaca, vaaz konuları örnekleri, hitabet vaaz konuları, vaaz konuları örnek vaazlar, vaaz verilecek konular, hitabet dersi vaaz konuları
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • DEPREMDEN KORUNMA DUASI DEPREMDEN KORUNMA DUASI ellerini semaya açarak gerçekleştireceği doğal afetler, fırtına ve deprem duası sayesinde imdadına yetişecek ve tüm bu felaketlerden korunması için imkan tanıyacaktır. Gerek kendimizi gerekse sevdiklerimizin güvenliğini temin edebilmek açısından yüce Mevlanın huzuruna yönelerek dile getirilmesi
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..
 • Dini Sohbet Dini Sohbet Dini Sohbet Artik Dinichat.net de Dini Sohbet odalari, Dini Sohbet özellikleri ve isLama uygun Sohbet odasi en uygun dini sohbet hakkındaki haberler
 • Ücretsiz Mobil Chat Ücretsiz Mobil Chat Sohbetin sesi ve adresi olan dini İslami sohbetlerin yapıldığı, aklınıza takılan soruları sorup öğrenme imkanınızın olacağı bir ortamın adıdır mircte.org sohbet, dini sohbet,hoş sohbet,sohbet seli,dini sohbet odaları,sohbet diyarı,geveze chat,arkadaşlık siteleri bizbize sohbet, Türkiye sohbet,gibi bir çok alanda olsun yurt içi sohbet, yurtdışı sohbet odaları olarak olsun sizlere hizmet vermekteyiz.
 • Hayırlı Kandiller Hayırlı Kandiller Regaip kandili, bu kıymetli gece bu akşam idrak edilecek. Her zaman olduğu gibi, camilerin dolup taşacağı ve ellerin semaya yükseleceği mübarek gün, yine en verimli şekilde değerlendirilecek. Dinichat.net Ailesi olarak bizde sizler için Regaip gecesi için mesajlar , sözler, hazırladık..Sizlerinde destekleriyle bu gecenin önemini sevdiklerimizle paylaşarak gecirelim.. Regaib Kandil mesajları ve sözleri için ayrıntıları inceleyebilir ve hemen bir tane seçebilirsiniz.