ArkaDaşlık SiteSi

Etiketler dinisohbetodaları.sohbet siteleri,diniforum.dini sohbet, chat siteleri, dini konular,
islami sohbet ArkaDaşlık SiteSi
Kategori islami-sohbet
Bu Dini chat odasi 69 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

ArkaDaşlık SiteSi Hakkında Detaylar

Sohbet etmek zor olabilir. Bazen utanırsın veya konuştuğun insanla fazla ortak yönün olmayabilir. Tam da aradığınız yer burası.dinichat.net islami sobet odaları. Karşındaki lerle kıyaslamadan,cinsiyet, yaş, açık, kapalı diye düşünmeden, nasıl ne şekilde duruyor karşındaki kişi yi görmeden. Sohbet edebileceğin mükemmel sohbet ortamları burada.. Dini sohbet odaları günümüze kadar gelmiş en gelişmiş müslümanlar sohbet sitesidir. Mobil islami Sohbet sitemiz sizlere eskiye duyulan Dini sohbeti ücretsiz olarak tekrar buluşturuyor.

 

Sohbet ettiğiniz kişi ile hiçbir ortak noktanız olmasa dahi en azından o anda aynı yerde bulunuyor, 
aynı ortama maruz kalıyor ve aynı hava koşullarından etkileniyorsunuz. Dolayısıyla ortak bir nokta üzerinden başlamak da 
oldukça iyi bir fikir. Kendinizden farklı görünen kimselerle sohbet etmekten çekinmeyin. 
Yandaki Resimli SOHBET odamıza tıklıyarak giriş yapabilirsiniz...

 

 

Dünyanın tüm iletişim imkanlarına sahip olabiliriz, ama hiçbir şey,insanoğlunun bakışının yerini tutamaz.
İnsanlar da zarflara benzer. İçinden ne çıkacağını bilemezsiniz. Dolu sandığınız boş, boş sandığınız dolu çıkabilir. 
Sayfalarca yazanın, saatlerce konuşanın etkisi olmaz da iki kelime edenin yankısı unutulmaz.
Sohbet odalarında da bunları çok yerinde analiz edebiliriz ,a sıl olanda görmeden sevmek, anlaşa bilmek ,
İnsan bu dünyada kimlerle arkadaşlık ettiğine, kimleri sevdiğine çok dikkat etmelidir. çünkü insanların 
bu dünyada yaptığı arkadaşlıklar kıyamet günüde onlara eşlik edecektir.Arkadaşlık önemli..
İslami sohbetlerin yapıldığı meclisler adeta cennet bahçelerinden bir bahçe gibidir. 
Ortak noktalarda sohbet edebilmek,sevgi yakınlık ister, kaçan mahrum kalırmış,gözlerden ırak olan, gönülden de olurmuş.
İçinde bulunduğunuz durumdan kendinizi çok rahat hissetmeseniz bile cesaretinizi kaybetmeyin.
Kendinizden farklı görünen kimselerle sohbet etmekten çekinmeyin. 
Arkadaşlık lar emek harcanmadan gelişmez ,
Sohbet ederken, karşındaki insana samimi bir ilgi duyduğunu göstermeye çalış. Ruh halini iyileştirmek için konuşurken gülümse. 
Biriyle konuşurken de daha fazla gülümsemeye çalış.  
Buradan başlayıp daha fazla ortak alan ve konu bulmak doğru yönde atılmış bir adım olacak.
Kısa veya uzun süre, hangisi olduğu fark etmiyor, tanımadığınız kişilerle ne kadar fazla sohbet ederseniz 
yapacağınız sohbetlerin kalitesi ve başarısı o kadar artıyor.

Güzel bir şey söylemek buzları kırmakta birebirdir. Çoğu kişi onlara iltifat ettiğinde pozitif bir yanıt verir. 
Yorumda bulunmak için belirli bir şey seç ve samimi ol.
Sohbet ettiğiniz kişi muhtemelen sohbetinizden sizin sandığınızdan daha çok keyif alacak.

Yaşadığın yerde sevgiye dair izler bırakırsan,gerisini hayat tamamlar.Burası dünyadır.
İnsan sözünü tutamamış olandır.Yapmam diyen yapar,söylemem diyen söyler,
gitmem diyen gider.Olacağı neyse vakti gelince o olur .Sen ötesini isteyeceğine, hayırlısını iste.

Neredeyse herkes karşısındakini daha ilginç buluyor ancak kendisinin o kadar enteresan olmadığını düşünüyor.
Hepimiz hayatta seçimler yaparız. Zor olan onlarla yaşamayı bilmektir.
İnsan kalbinde ne taşırsa sohbetin dede onlar çıkar,dünyayı da öyle görür.

 

YORUM YAP


Sıradaki sohbetler

 • Turk Sohbet Turk Sohbet Türk Sohbet başlıkla başlayarak Türkçe mizin ne kadar önemli oldugunuda belirtmek isterim.Kendi dilinden sohbet etmeye varmısın. Bizler anlaya bildiğimiz ve anlata bildiğimiz dille sohbet yeri olarak açılmış Türk Sohbet sitesidir. Bu sitemizde türkçe sohbet e yanı Anadilimiz Türkçe olmaktadır. Her dil e saygımız vardır onu da belirtmek te fayda var .
 • ArkaDaşlık SiteSi ArkaDaşlık SiteSi  Sohbet etmek zor olabilir. Bazen utanırsın veya konuştuğun insanla fazla ortak yönün olmayabilir. Tam da aradığınız yer burası.dinichat.net islami sobet odaları. Karşındaki lerle kıyaslamadan,cinsiyet, yaş, açık, kapalı diye düşünmeden, nasıl ne şekilde duruyor karşındaki kişi yi görmeden. Sohbet edebileceğin mükemmel sohbet ortamları burada.. Dini sohbet odaları günümüze kadar gelmiş en gelişmiş müslümanlar sohbet sitesidir. Mobil islami Sohbet sitemiz sizlere eskiye duyulan Dini sohbeti ücretsiz olarak tekrar buluşturuyor.
 • DuaBahcesi Sohbet DuaBahcesi Sohbet Dua Bahçesi diye Bir kanal gordum duabahcesi sohbet diye yazmiştim googleye çok nezik insanlar var Musluman Ahlakına Uygun islami Sohbet Edilebılrı seviyeli dini sohbetlerin kesintisiz yapildiği yer
 • BeNim SohBet BeNim SohBet Dünya nın her yerinden bir tıkla ülkemizde işte bu benim sohbet demek için pek çok farkli giriş i bulunan dinichat.net sitemiz türkçe benim ve senin sohbet sitesidir.. Kendilerine uygun bir rumuz seçerek diledikleri sohbet odasında fikirlerine uygun görüşte olan kişiler ile kaliteli ve düzeyli sohbetler sağlaya bilir,yarışma da hızlı rakiplerle, radyo da Dj eşliğinde, Benim sohbet dinichat.net e tıklayarak bizlerle birlikte olmanızı dilerim..
 • Sohbet İslam ile Uzun Ömürlü Arkadaşlıklar Sohbet İslam ile Uzun Ömürlü Arkadaşlıklar sohbetislam.com islami Sohbet siteleri geçmişten günümüze kadar çok sık kullanılmaktadır.
 • İslami Chat evlilik İslami Chat evlilik İslami Chat evlilik isimli Konumuza gelecek Olursak Evlenebilmek de büyük meziyet günümüzde, şimdi isteseniz de gerçek hayatta insanlarla tanışma fırsatınız olmuyor, ya size referans olacak sağlam bir arkadaş çevreniz olacak ya da ilk görüşte etkileyici bir görünüşünüz. Ya da sosyal medya dan...her yerde her türlü insan vardır. internette de. insanların rumuzların ardında kendilerini olduğundan farklı gösterme riski gündelik yaşamda tanıştığımız insanlar için yok mu..
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları 2021 En Yeni Resimli Cuma Mesajları Yine bir cuma gecesindeyiz. Sizlerin sosyal medyada Instagram Twitter story lerinde Facebook WhatsApp bip ve telegramda kullanıp sevdiklerinizin cumasını kutlayabilir ve paylaşabilirsiniz.
 • İlahi Dinleme İlahi Dinleme İlahi Dinlemenin ,En Kolay Yolu,illahidinle.com da İlahi Dinle - En Sevilen Karışık İlahilerEn Güzel Defli Zikirli İlahiler, Ağlatan Kalpleri Titreten İlahiler, 2022 ilahileri ilahi sözleri ve daha fazlasini dinlemek isterseniz sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız