DuaBahcesi Sohbet

Etiketler Musluman,dua Sohbet
islami sohbet DuaBahcesi Sohbet
Kategori islami-sohbet
Bu Dini chat sitesi 614 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar dini chat

DuaBahcesi Sohbet Hakkında Detaylar

Dua Bahçesi diye Bir kanal gordum duabahcesi sohbet diye yazmiştim googleye çok nezik insanlar var Musluman Ahlakına Uygun islami Sohbet Edilebılrı seviyeli dini sohbetlerin kesintisiz yapildiği yer

 

İslam  Ahlakına Uygun Dua Ve Sohbet

Değerli Kardeşlerim Duabahcesi Sohbet Olarak İslami Sohbet Odaklı Sunucumuz Üzerinde İslami Konuların Yer Aldığı İslam Üzerine Online Bir Sohbet Sitesi Haline Getirme Gayretine Girmiş Bulunmaktayız.

Dün Yine Aklımdaydın Şimdi olduğu Gibi.!
Uykumda Adını Zikretmektir, Rüyalarım sın, Bitmeyecek Hayalimsin.
Alnımda benliğimde silinmeyecek Duam sın sen..


Başlangıcımsın sen! Sonu Gelmeyecek Bitişi Olmayan.
Aydınlığım sın sen! Hiç Sönmeyecek Güneşimsin..
Hasretimsin sen! Hiç Bitmeyecek Özlemim..
Cesaretim sin Sen! Hiç Tükenmeyecek Bitmeyecek Gücümsüm..
Ebediyetimsin Sen! Hiç Bir Zaman Sonu Olmayacak ..
Sevgim sin sen! Yüreğim de, Hiç Tükenmeyecek Bitmeyecek.
İbadettimsin Sen Sonsuzluğuma Işık Gözlerime Nursun.

İslam Ahlakı İle Dini Sohbet Etmenin  Faydasını Sizlerde Göreceksiniz  Bunu Anlamak İçinde duabahcesi.org sitemize Giriş Yapmanız Grekmektedir  Bizleri Yakından Tanıyarak Neler Yapabileceğimizi Anlamınız Gerekmekdtedir.

Bir Çok  İslami site sahipleri Din adina Bir Şeyler Yapmak İstiyor Nitekim Olumsuz Sonuçlar Olumlu Olmuyor Bizler islam Üzerine Kardeşlerimize Faydalı Olmak İstiyoruz Herşeyin Değişe Bileceğine İnanan Müslüman Gençleriz.

Du Bahcesi Sohbet İslami Sohbet Sitesi

duabahcesi kadar güzel ahlaka önem veren bir başka din veya düşünce sistemi göstermek mümkün değildir. Öyleki Peygamber Efendimiz “İslâm, güzel ahlâktır” buyurmuştur. Hz. Peygamberin güzel ahlâka teşvik eden bir çok güzel sözü vardır.

Vaktin her anı Rabbi teâlâ aittir.Boylesi bir ahvalde vücuda gelen her zuhurat halikini gösterir.Zaman içinde her anin bir sırrı vardır.Bu sırların adı kudret tecellilerinde meydana çıkan hikmetlerdir.Bu hikmetleri zikretmeden önce şunu belirtmeliyiz ki ahir omurde her an her saniye bir yaratılışı bizlere nisbet ederken mümin kimsede hayirdan ne var ise bunu yapmaya gayret etmelidir.

Hikmetin genel anlamda zikredilmesine gelince ise ; Sözlükte bir şeye engel olmak, işi sağlam yapmak ve sağlamlaştırmak, sözude ve fiilde isabetli olmak ve her şeyi yerli yerine koymak gibi anlamlara gelen hikmet kelimesi Kur’an’da on dokuz ayette, yirmi defa geçmektedir. Hikmet kelimesi,
geçtiği ayetlerde değişik anlamlar taşır.Hikmetler  tefekkür , ilim , Salih amel , ibadet , taat , itaat  bir çok sahada onumuze çıkmaktadır.

Sıradaki sohbetler

 • dini sohbet konuları dini sohbet konuları Türkiye,nin en eski dini sohbet ve islami CHAT sitesi içerisinde,dini sohbet konuları,Vaaz Konuları, vaaz örnekleri kısaca, vaaz konuları örnekleri, hitabet vaaz konuları, vaaz konuları örnek vaazlar, vaaz verilecek konular, hitabet dersi vaaz konuları
 • İsLami Sohbet sitesi İsLami Sohbet sitesi islami sohbet sizlere diyorkı evde kalmaktan sıkılanlar koronadan bıkanlar seviyeli hoş sohbet ortamlarının olduğu bu nezih ortama hepinizi bekliyoruz
 • Dinichat ile Muhabbet Dinichat ile Muhabbet     Dinichat.net evet bizler sizlere sesleniyoruz. Ne diye mi hala aramıza katılmadınız mı diye. Bir aile ortamından mahrum kalmanızı istemiyoruz. Onun için sizleri de bu aileye bekliyor aramızda görmek istiyoruz.
 • Kanal7 Sohbet Odaları Kanal7 Sohbet Odaları İslami Sohbet Odaları sizlere Kanal7 Sohbet hizmeti sunan Kanal7 Chat Odaları ile Müslüman,Kanal7 Sohbet kanalları sitesi 7/24 kesintisiz islami chat yapabileceğiniz en etkili dini bilgi paylaşım sitesidir, Kanal 7 Chat odaları sitesi.
 • Dini Sohbet Odaları Seviyeli Dini Sohbet Odaları Seviyeli varmisiniz sizde Dini Sohbet Odaları Seviyeli islami sohbet arayan din kardeşlerimize özel Dini Sohbet Odaları Seviyeli bir şekılde geeln ziyaretçilerimiz için titizlıkle hazirladiğimiz seviyeli sohbet odaları, islami chat odaları açilmiştir tüm muslumanlara duyrulur
 • Bir Dilek Tut.. Bir Dilek Tut.. Dinichat .net sohbet odasından başlanmış yolda hala ilerlemekteyiz.. Zaman zaman. hoş sohbetlerin olduğu zaman zaman dini konuların paylasıldığı,oyun ,eglencenin olduğu,sevginin, dostluğun sağlam olduğu..
 • şifresiz arkadaşlık siteleri şifresiz arkadaşlık siteleri arkadaş bulmak istiyorum. Şifresiz arkadaşlık siteleri üyeliksiz islami chat falan zaten insanlar rahat bir islami sohbet ,Artık arkadaş arayanlar bedava arkadaş bulma sitemiz sayesinde şifresiz bir şekilde yeni müslüman arkadaşlar ile tanışıyor.
 • Dini Sohbet Dini Sohbet Dini Sohbet Artik Dinichat.net de Dini Sohbet odalari, Dini Sohbet özellikleri ve isLama uygun Sohbet odasi en uygun dini sohbet hakkındaki haberler
 • Geveze Sohbet Geveze Sohbet Dinichat.net sizlere Geveze sohbet odaları ücretsiz chat sohbet siteleri hizmeti sunar,mobil sohbet uygulaması Geveze bizim mekan chat siteleri, bedava üyeliksiz sohbet,gevezelik yapmak isteyenlere özel yaşli genc kiz dul evli bekar 7/24 Geveze.chat geveze sohbet odaları, geveze chat, geveze mobil sohbet, chat, bedava sohbet, canlı sohbet ve geveze arkadaş sitemiz açiktir
 • Hayırlı Kandiller Hayırlı Kandiller Regaip kandili, bu kıymetli gece bu akşam idrak edilecek. Her zaman olduğu gibi, camilerin dolup taşacağı ve ellerin semaya yükseleceği mübarek gün, yine en verimli şekilde değerlendirilecek. Dinichat.net Ailesi olarak bizde sizler için Regaip gecesi için mesajlar , sözler, hazırladık..Sizlerinde destekleriyle bu gecenin önemini sevdiklerimizle paylaşarak gecirelim.. Regaib Kandil mesajları ve sözleri için ayrıntıları inceleyebilir ve hemen bir tane seçebilirsiniz.